Polub nas na Facebooku

O firmie

baner-o-nas

Optima Olsztyn działa na Polskim rynku od 1993 roku. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, opierając się na wieloletnim doświadczeniu przygotowujemy indywidualną ofertę dla każdego z nich mając na uwadze potrzeby i oczekiwania stosując najnowocześniejsze rozwiązania aby nasza współpraca była na najwyższym poziomie.

Dostarczamy technologie do utrzymania czystości nowoczesne systemy higieniczne. Naszym priorytetem jest dobieranie najlepszych technologii czystości aby twoja placówka cieszyła się świetną renomą. Oferowane przez nas rozwiązania są przyjazne środowisku.

Optima Olsztyn jest autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak: Diversey, TASKI, SCA-Tork, Vileda, Medi-Sept, Exactline, Exeol, Viper, Frosch, Warmtec i wielu innych uznanych producentów krajowych i światowych.

Naszą misją jest ciągły rozwój i doskonalenie się. Stawiamy sobie za cel ciągle samodoskonalenie się, aby obsługa klienta była jeszcze bardziej fachowa i profesjonalna. Przeszkolimy państwa pracowników w zakresie prawidłowego używania zakupionych u Nas środków co będzie poparte odpowiednimi dokumentami ze szkolenia-dyplomy, certyfikaty, zaświadczenia.

Dołożymy wszelkich starań, aby zakupione u nas produkty zapewniły ci redukcję zużycia wody, energii oraz zwiększyły wydajność. Ty dbasz o czystość, a my pomagamy ci to osiągnąć.