Polub nas na Facebooku

Środki czystości dla biur

środki czystości dla biur

Cif1

Cif Proffesional Washroom 2in1 to produkt przeznaczony do usuwania kamienia wapiennego, osadów mydła i innych zabrudzeń z powierzchni łazienkowych. Polecany jest do czyszczenia: wanien, prysznicy, umywalek, WC, powierzchni ze stali nierdzewnej, chromowanych i ceramicznych (nie stosować na marmurze oraz powierzchniach wrażliwych na działanie kwasów).

Cif 2

Cif Professional Washroom 2in1 środek do mycia łazienek 750 ml

Preparat do mycia łazienek

 • Butelka ze spryskiwaczem
 • Objętość: 750 ml
 • Odpowiedni do powierzchni stalowych, ceramicznych, chromowanych
 • Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia
 • Przeciwdziała osadzaniu się kamienia
 • Pozostawia przyjemny zapach

Profesjonalny preparat w do czyszczenia powierzchni łazienkowych. Płyn bez trudu usunie osad z kamienia, osady z mydła i inne zabrudzenia. Środek odpowiedni do czyszczenia umywalek, pryszniców, wanien, WC.

Cif3

Cif Power Cleaner Degreaser jest preparatem odtłuszczającym przeznaczonym do usuwania uporczywych zabrudzeń tłuszczowych. Preparat jest nieperfumowany i bezpieczny dla aluminium. Polecany jest do czyszczenia: naczyń, garnków, patelni, kuchenek, okapów, filtrów, ścian, podłóg oraz odpływów kanalizacyjnych. Jest produktem bezpiecznym do stosowania w miejscach przygotowywania i spożywania posiłków.

Rozwiązania Business Solutions zapewniają bezpieczeństwo Państwa personelowi,  pacjentom oraz gościom.

Cif4

CIF PROFESSIONAL WINDOW & MULTI SURFACE CLEANER 0,75L
Cechy:Preparat przeznaczony jest do mycia szyb i innych wodoodpornych powierzchni, typu: lustra, stoły, itp. Preparat gotowy do użycia.

 • skutecznie usuwa brud i zabrudzenia z tłuszczu
 • szybkoschnący, nie pozostawia smug
 • zawiera technologię O.N.T.

Czyściowo tork premium

Specjalistyczne czyściwo do czyszczenia Tork Premium

Specjalistyczne czyściwo w postaci kolorowych ściereczek marki Tork Premium występuje w czterech kolorach. Pozwala to w jasny sposób przyporządkować daną barwę ściereczek do danego zadania. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko rozprzestrzeniania wirusów i bakterii. Wytrzymałe i wydajne ściereczki Tork Premium wykonano z wiskozy i poliestru. Zapakowane w wygodnych opakowaniach ułatwiają przestrzeganie norm HACCP oraz odpowiedniego poziomu higieny. Czyściwo produkowane w kolorach: czerwonym, zielonym, żółtym, niebieskim.

jabłuszko

Jabłkowa zawieszka zapachowa Tork

Odświeżacz powietrza w formie wkładki zapachowej Tork Universal można włożyć do dozownika do wkładek zapachowych lub powiesić samodzielnie, np. na rurze w łazience. Wkładka o przyjemnym zapachu jabłkowym ma kolor zielony, który zmienia się na niebieski, gdy należy ją wymienić. Zapach utrzymuje się przez około 30 dni. Doskonały dodatek do łazienek, toalet i innych miejsc.

masz1

TASKI Dorsalino, jest w  pełni profesjonalnym odkurzaczem plecakowym do sprzątania schodów, wąskich przestrzeni czy trudno dostępnych miejsc takich jak np kina teatry, sale konferencyjne,magazyny autokary, itp.

 • niemęczące, komfortowe czyszczenie
 • jakość i cicha praca urządzenia
 • efektywność
 • wielozadaniowość

Dodatki, które są dołączone do TASKI dorsalino, zapewniają idealne wyniki czyszczenia na każdym rodzaju podłóg. Wykonując pracę z dodatkowym osprzętem, odkurzacz idealnie nadaje się do czyszczenia przedmiotów o różnych kształtach i materiałach np.: kaloryfery, tapicerki.

pronto

Pronto Multi-Surface Polish jest antystatycznym preparatem w postaci sprayu do czyszczenia i pielęgnacji mebli. Preparat czyści i nadaje świeży zapach meblom drewnianym, w okleinie drewnianej i drewnopodobnej, jak również ze skóry naturalnej i sztucznej. Preparat nie pozostawia smug i zacieków. Można go stosować również do czyszczenia sprzętu elektronicznego takiego jak zestawy Hi-fi, video, telewizory, ekrany komputerów itp.

Specjalna formuła preparatu zapewnia niezwykle efektywne usuwanie kurzu oraz opóźnia gromadzenie się go na czyszczonych powierzchniach