Polub nas na Facebooku

Środki czystości dla hoteli i restauracji

środki czystości dla hoteli i restauracji

Diversey Room Care 1.5 litre R2-Plus Hard Surface Cleaner_A_SS-1

 

Room Care R2 Plus jest skoncentrowanym, lekko alkalicznym preparatem przeznaczonym do czyszczenia powierzchni zmywalnych taki, jak: kafelki, wanny, ściany. Produkt może być stosowany do higienicznego czyszczenia telefonów oraz twardych, zmywalnych powierzchni, nie rysuje powierzchni. Jest oparty na wyjątkowej technologii O.N.T., która efektywnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach. opracowany dla systemu Divermite/DQFM Diversey.Zawiera wyjątkową technologię O.N.T.,która efektywnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy,pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach.

zdj

 

ROOM CARE R1 PLUS  Wysoce skoncentrowany preparat do mycia, czyszczenia i odkażania muszli klozetowych i pisuarów. Skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia wapiennego i zabija bakterie. Produkt ten to gęsty płyn o barwie niebieskiej, zawierający kwasy organiczne, niejonowe i kationowe związki powierzchniowo czynne oraz substancje zapachowe.
Jest oparty na wyjątkowej technologii O.N.T., która efektywnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach. Opracowany dla systemu Divermite/DQFM Diversey

1330529160

 

Room Care R3 Plus jest skoncentrowanym, uniwersalnym preparatem przeznaczonym do mycia powierzchni szklanych i wielu powierzchni zmywalnych (np. lustra, okna, powierzchnie laminowane, kafelki, glazura). Jest wysoce skutecznym produktem o neutralnym PH. Jest preparatem szybkoschnącym. Jest oparty na wyjątkowej technologii O.N.T., która efektywnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach. opracowany dla systemu Divermite/DQFM Diversey.

R5.1

 

Room Care R5.1 Plus jest odświeżaczem powietrza i neutralizatorem zapachów. Przeznaczony jest do usuwania nieprzyjemnych zapachów z pokoi, sypialni i sal konferencyjnych. Preparat jest wodnym roztworem o barwie jasnoróżowej, zawierającym specjalnie opracowaną substancję pochłaniającą zapach tytoniu i dymu papierosowego.
Jest oparty na wyjątkowej technologii O.N.T., która efektywnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach. opracowany dla systemu Divermite/DQFM Diversey.

suma crystal A8-101

Suma Crystal A8  jest płynnym preparatem przeznaczonym do polepszenia efektywności spłukiwania i nabłyszczania naczyń mytych maszynowo. Preparat działa bardzo dobrze w wodzie o wysokiej twardości (powyżej 15odH) i zapobiega powstawaniu osadów kamienia wodnego w strefie płuczącej maszyn do mycia naczyńPolepsza znacznie skuteczność końcowego spłukiwania mytych naczyń i zapewnia, że na mytych powierzchniach nie pozostają ślady a naczynia są błyszczące

7508280 Suma Bac D10 5L High Res CMYK

 

Suma Bac D10 (starsza nazwa D10) jest stężonym preparatem myjąco-dezynfekcyjnym, przeznaczonym do mycia i dezynfekcji powierzchni i urządzeń w miejscach przygotowywania i spożywania posiłków. Preparat Suma Bac D10 jest purpurowym płynem, zawierającym związki neutralizujące twardość wody, niejonowe i kationowe związki powierzchniowo czynne. Kationowe związki powierzchniowo czynne zapewniają właściwości dezynfekcyjne preparatu, w połączeniu z pozostałymi składnikami, także doskonałe właściwości myjące.

b5513d6f4a94f048996e3796d1d14d88

 

SUMA Tera L56 jest  wysoko skoncentrowanym  alkaicznym preparatem do maszynowego mycia naczyń, skutecznie usuwającym wszelkie zanieczyszczenia, zwłaszcza organiczne oraz spowodowane kawą i herbatą. Dzięki dużej zdolności wiązania jonów wapnia preparat nadaje się do wody o wysokiej twardości jak również w przypadku dużych wahań twardości wody używanej do mycia. Można go stosować wszędzie tam, gdzie niepożądany jest zapach chloru. Suma Tera L56 umożliwia bardzo szybkie i skuteczne wymycie nawet mocno zabrudzonych powierzchni naczyń. Może być stosowany, przy przestrzeganiu przepisów użytkowania, do mycia naczyń wykonanych z porcelany, szkła, stali szlachetnej i tworzyw sztucznych. Nadaje się do mycia naczyń wykonanych z ornaminy/ melaminy, miedzianych, mosiężnych i aluminiowych.

Bez nazwy-1

Tork dozownik do mydła w pianie z sensorem Intuition?

Kolor: Aluminium/Szary

 • Bezdotykowy system dozowania – nowoczesne, komfortowe rozwiązanie i maksymalna higiena
 • Unikalny system – pierwszy dozownik wykonany z aluminium z fotokomórką do mydła w piance – do łazienek, w których wygoda użytkowania oraz higiena stanowią kluczową kwestię
 • Kontrolowane zużycie – dozowanie jednakowej ilości mydła – wystarczającej do dokładnego umycia dłoni – za każdym razem
 • Sygnał świetlny (kolor czerwony) i dźwiękowy informuje, kiedy kończy się wkład
 • Sygnał świetlny (kolor żółty) i dźwiękowy informuje, kiedy kończą się baterie

artykuł: 453000

Bez nazwy-1

Tork Mini Jumbo dozownik do papieru toaletowego

Kolor: Aluminium/Szary

 • Dozownik wykonany jest z aluminium
 • Powierzchnia aluminiowa została poddana utlenianiu anodowemu, dzięki czemu ślady palców oraz zarysowań nie są widoczne
 • Model charakteryzuje nowoczesne wzornictwo, łatwość w obsłudze i duża pojemność
 • Dozownik posiada funkcję ”stub roll” – polegającą na dozowaniu papieru z kończącej się rolki przy jednoczesnym uzupełnieniu dozownika w nową

artykuł: 455000

Bez nazwy-1

Tork Matic? dozownik do ręcznika w roli z sensorem Intuition?

Kolor: Aluminium/Szary

 • Bezdotykowy system dozowania ? nowoczesne rozwiązanie i większa higiena
 • Kontrolowane zużycie ? dozowanie jednego ręcznika na raz i regulowanie jego długości
 • Wydajne rozwiązanie ? rzadka wymiana rolek i łatwa obsługa

artykuł: 459500

Bez nazwy-1

Tork dozownik do papieru toaletowego Mini Jumbo

 • Opcja zapasowej rolki – dozownik oprócz nowej rolki mieści do 35 m bieżącej rolki
 • Półprzeźroczyste okienko pozwala kontrolować ilość wkładu
 • Hamulec zapewnia optymalne dozowanie papieru jak i zapobiega nadmiernemu rozwijaniu się rolki
 • Wykonane z włókna szklanego ząbki zapewniają łatwiejsze odrywanie papieru

Duża pojemność – rzadsze uzupełnianie dozownika

Bez nazwy-1

Tork Matic? dozownik do ręczników w roli

 • System bezdotykowy – użytkownik dotyka tylko swojej części ręcznika – higieniczne rozwiązanie
 • Trwały – wykonany z tworzywa ABS
 • Funkcja Easy Load – łatwe i szybkie uzupełnianie
 • Dozowanie jednego ręcznika na raz – redukcja zużycia
 • Dozowanie odcinka ręcznika o długości 25 cm – jeden ręcznik wystarcza do osuszenia dłoni

Bez nazwy-1

TASKI vacumat 12

Profesjonalny odkurzacz do pracy na mokro i na sucho

Wielofunkcyjność

Dołączone zestawy przystawek umożliwiają użytkownikowi pracę na mokro i sucho. Pozwala to na czyszczenie wielu różnych rodzajów podłoży, mogą być one i miękkie, i twarde. Sposób wymiany jest na tyle prosty, że nie trzeba uczestniczyć w szkoleniu, aby bezproblemowo sobie z tym poradzić.

Wszechstronność

Urządzenia nadają się do sprzątania bieżącego i całościowego, gdy do zestawu dołączymy maszynę jednotarczową TASKI. Dodatkowo można zainstalować różne dysze, które ułatwiają czyszczenie innych powierzchni pionowych oraz takich jak schody, podwyższenia, okna. Dla pełnej jakości mycia okien i ram polecamy zestaw TASKI Vertica.

Wysoka wydajność

Pokaźna moc ssąca wraz z idealnym sterowaniem i pojemnym zbiornikiem, gwarantują ogromną efektywność maszyny.

Odporność i trwałość

Wydłużony czas pracy odkurzacza i jego ochrona są wynikiem dobrze zaprojektowanego mechanicznego pływaka z podwójnym filtrem.

 

Zasilanie bateryjne Nie
Pojemność zbiornika płynu brudnego (L) 12 praca na sucho / 18 praca na mokro
Waga maszyny gotowej do użycia (kg) 10
Długość przewodu (m) 10
Wymiary (D x Sz x W) (mm) 390x550x440
Poziom hałasu (dB(A)) 64
Zużycie prądu (W) 1000
Klasa bezpieczeństwa II

taski swingo 350 (2)

Maszyna TASKI Swingo 350B to:

 • doskonałe efekty czyszczenia trudnodostępnych miejsc
 • skuteczne czyszczenie i osuszanie
 • bezpieczeństwo i łatwa obsługa

Doskonałe efekty czyszczenia trudnodostępnych miejsc: Stosowanie maszyny TASKI Swingo 350B gwarantuje osiągnięcie doskonałych efektów czyszczenia nawet w trudnodostępnych miejscach. Możliwe jest to dzięki małym rozmiarom masyzny oraz możliwości przełożenia rękojeści do tyłu. Takie rozwiązania sprawiają, że maszyna jest łatwa w prowadzeniu, co pozwala z łatwością omijać różne przeszkody. Usytuowanie szczotki walcowej umożliwia wyczyszczenie trudnodostępnych miejsc z krawędziami przy ścianach,jak i narożników. Umieszczona przed szczotką ściągaczka pozwala na pracę maszyny zarówno w przód jak i do tyłu.

aquamat

Maszyna aqamat 30

Automat do prania wykładzin i dywanółw metodą ekstrakcyjną (na mokro). Maszyna posiada wbudowaną szczotkę walcową skutecznie podnoszącą efektywność prania.

TASKI Aquamat 30 jest maszyną przeznaczoną do prania dużych powierzchni dywanowych. Razem z urdządzeniem powinna być stosowana lanca natryskowa. Po naniesieniu lancą roztworu piorącego na wykładzinę należy ją prać zachodzącymi na siebie pasami. Zastosowanie maszyny TASKI Aquamat 30 pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych efektów prania dzięki mechanicznemu wspomaganiu szczotki walcowej. Duża siła ssania zapewnia niski stopień wilgotności wykładziny. Do prania miejsc trudno dostępnych zaleca się stosowanie maszyny wraz z akcesoriami ręcznymi.

Bez nazwy-1

Tork Matic? ekstra miękki ręcznik w roli

 • Ręcznik dwuwarstwowy, wykonany z celulozy w technologii TAD
 • Ekstra miękkość produktu uzyskiwana jest podczas łączenia dwóch warstw ręcznika przy użyciu minimalnej ilości kleju wkomponowanego w jego strukturę w formie niebieskiego wzoru
 • Produkt polecany do miejsc o dużym natężeniu ruchu: jedna rolka wystarcza na 400 osuszeń rąk

Bez nazwy-1

Tork Xpressnap? ekstra miękka biała serwetka dyspenserowa 

Gwarantujemy, że system Tork Xpressnap? ograniczy zużycie o minimum 25% w porównaniu do tradycyjnych systemów dyspenserowych. Dzięki temu ograniczysz koszty i ilość odpadów. Ekstra miękka serwetka 2 warstwowa, każde opakowanie serwetek jest zabezpieczone plastikową torebką co zwiększa poziom higieny i twojej wygody. Serwetki można spersonalizować poprzez umieszczenie nadruku – efektywny sposób promocji Twojej firmy. Produkt posiadaja etykietę EU Ecolabel.

ecolabel_logo1-1

 

Bez nazwy-1

 • Papier toaletowy dwuwarstwowy wykonany z makulatury
 • Wysoka jakość papieru zapewnia jego niższe zużycie
 • Dodatkowo rolkę papieru zdobi tłoczenie w kształcie niebieskiego listka, co może stanowić ozdobę każdej łazienki
 • Stanowi doskonałe uzupełnienie oferty ręczników dekorowanych TORK
 • Przeznaczony do toalet o dużym i średnim natężeniu ruchu

Bez nazwy-1

Tork Textile Feel bordowy obrus w roli

 • Mocny, łatwy do wycierania materiał
 • Dowolny rozmiar (perforacja co 120 cm)
 • Stosowane jako obrus w roli
 • Wybór różnych kolorów i wzorów

Bez nazwy-1

Tork Mini Jumbo miękki papier toaletowy

Kolor:Biały

 • Papier toaletowy dwuwarstwowy wykonany z makulatury
 • Wysoka jakość papieru zapewnia jego niższe zużycie
 • Dodatkowo rolkę papieru zdobi tłoczenie w kształcie niebieskiego listka, co może stanowić ozdobę każdej łazienki
 • Stanowi doskonałe uzupełnienie oferty ręczników dekorowanych TORK
 • Przeznaczony do toalet o dużym i średnim natężeniu ruchu

artykuł: 110253

Bez nazwy-1

Tork Industrial Milano pochetka na sztućce z białą serwetką

Pochetki na sztućce ? styl Industrial Milano. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk produktu.

Bez nazwy-1

Tork Matic? ekstra miękki ręcznik w roli

 • Ręcznik dwuwarstwowy, wykonany z celulozy w technologii TAD
 • Ekstra miękkość produktu uzyskiwana jest podczas łączenia dwóch warstw ręcznika przy użyciu minimalnej ilości kleju wkomponowanego w jego strukturę w formie niebieskiego wzoru
 • Produkt polecany do miejsc o dużym natężeniu ruchu: jedna rolka wystarcza na 400 osuszeń rąk

artykuł: 290016

Bez nazwy-1

Tork bordowa rozetka

 • Chroni ladę lub bar przed plamami
 • Zwiększa komfort serwowania
 • Poręczne opakowanie
 • Dostępne w różnych kolorach
 • Dopuszczone do kontaktu z żywnością. Posiadają etykietę EU Ecolabel.

ecolabel_logo1-1

 

Bez nazwy-1

Tork Premium Napkins Extra Soft 40 Ocean Blue

 • Granatowa serwetka dwuwarstwowa – Tork Premium Soft Line 40 Ocean Blue
 • Składana w 1/4
 • Miękka i mięsista, wykonana z celulozy, doskonale nadaje się do fantazyjnego układania
 • Przeznaczona do restauracji

Bez nazwy-1

Serwetki luksusowe Tork Premium Napkins 40 Textile Feel

 • Serwetki z możliwością nadruku indywidualnego wzoru lub logo klienta.
 • Najwyższa jakość w ofercie serwetek.
 • Miękkie, przypominające w dotyku delikatny materiał.
 • Doskonałe do eleganckiej aranżacji stołu.
 • Polecane do restauracji i hoteli o najwyższym standardzie.
 • Możliwość nadrukowania 3 kolorów.

Bez nazwy-1

Suma Extend D3

Preparat odtłuszczający przeznaczony do czyszczenia piekarników, grilli i okapów. Suma D3 jest preparatem odtłuszczającym przeznaczonym do czyszczenia piekarników, grilli i wywietrzników odprowadzających opary zawierające tłuszcze, oleje, sadze czy nikotynę. Zawiera specjalną mieszaninę związków powierzchniowo czynnych, związki lekko alkaliczne oraz składniki dyspergujące, co pozwala na skuteczne usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń (głównie tłuszczowych).

Bez nazwy-1

Tork bordowa podkładka papierowa

 • Łatwe i wygodne rozwiązanie poprawiające wygląd stołu
 • Zwiększa poziom higieny
 • Szeroka gama podkładek pasująca do wystroju restauracji
 • Dostarczane w płaskich opakowaniach dla łatwiejszego składowania
 • Dopuszczone do kontaktu z żywnością. Posiadają etykietę EU Ecolabel.

Bez nazwy-1

Tork brzoskwiniowa serwetka lunchowa

 • Wysoka jakość i chłonność
 • Idealny rozmiar do serwowawnia razem z lunchem lub śniadaniem
 • Szeroka gama klasycznych i nowoczesnych kolorów
 • Dopuszczone do kontaktu z żywnością. Posiadają etykietę EU Ecolabel.
 • Funkcje Tork Easy HandlingTM: Łatwo otworzyć, łatwo przenosić i zutylizować.

ecolabel_logo1-1

 

Bez nazwy-1

Tork Xpressnap? dozownik do serwetek w składce na stolik

Dozownik do serwetek, system serwetek składanych N4, urządzenie mieści 250 sztuk produktu. Podajnik cechuje się trwałością tworzywa i wyborem kolorów. Z przodu urządzenia znajduję się miejsce na spersonalizowanie dozownika poprzez włożenie własnego zdjęcia czy obrazka.

Bez nazwy-1

Tork Sweet Oxford podkładka papierowa

Podkładki pod talerz wykonane z papieru, w opakowaniu znajduje się 500 sztuk. Produkt cechuje się wysoką jakością i oryginalnym wyglądem.

Bez nazwy-1

Tork Xpressnap? dozownik na serwetki – drewniany

Praktyczny dozownik do serwetek w składce N4, mieści 150 szt. serwetek i pozwala na wyciąganie za każdym razem po jednej sztuce produktu, co sprawia, że system jest ekonomiczny. Dozownik pochodzi z linii Image, wyróżnia się nowoczesnym designem i wysoką jakością. Produkt został zwycięzcą nagrody Red Dot Award za wyjątkowy design.

reddot

 

Bez nazwy-1

Lavage L-10
Preparat do maszynowego mycia naczyń w wodzie miękkiej oraz średnio twardej w zmywarkach przemysłowych

-nadaje się do mycia we wszystkich typach zmywarek przemysłowych

– przeznaczony do mycia maszynowego naczyń w wodzie miękkiej oraz średnio twardej

– polecany do zastosowania w gastronomii oraz przemyśle spożywczym

– super skoncentrowany zapewnia optymalne mycie przy niewielkim zużyciu

– nadaje się do mycia powierzchni mających kontakt z żywnością.

– do zastosowania w systemie GHP oraz HACCP

– nieszkodliwy dla środowiska dzięki dopasowanej formule chemicznej

– wyprodukowany zgodnie z normą  ISO 9001, ISO 13485

Bez nazwy-1

Lavage L-20

Preparat do maszynowego mycia naczyń w wodzie twardej w zmywarkach przemysłowych

– wysokoskoncentrowany detergent myjący

– przeznaczony do mycia we wszystkich typach zmywarek przemysłowych tj. zmywarki  podblatowe, kapturowe oraz tunelowe

– przeznaczony do mycia maszynowego naczyń w wodzie twardej oraz średnio twardej

– polecany do zastosowania w kuchniach na terenie placówek służby zdrowia  oraz gastronomii

– doskonale usuwa typowe zabrudzenia z naczyń kuchennych oraz stołowych

– nie stosować do mycia powierzchni z aluminium, miedzi, mosiądzu itp.

– nieszkodliwy dla środowiska dzięki odpowiednio dopasowanej formule chemicznej

– preparat biobójczy zgodnie z normą PN EN 1276

– nie zawiera fosforanów

Bez nazwy-1

Lavage L-30

Preparat nabłyszczający do zmywarek przemysłowych

-silnie skoncentrowany preparat nabłyszczający

– umożliwia szybkie i dokładne obsychanie mytych naczyń

– gwarantuje skuteczne spłukiwanie

– neutralizuje pozostałości płynu myjącego co pozwala zachować doskonały efekt wizualny mytych powierzchni

– zapobiega osadzaniu się wodnych osadów mineralnych na powierzchni urządzeń myjących

– przystosowany do współpracy z różnymi rodzajami płynów myjących

– nieszkodliwy dla środowiska dzięki odpowiednio dopasowanej formule chemicznej